راهکارهای جامع و قابل اتکا ICR

رسانه اجتماعی مد، پوشاک و سبک زندگی ایران اسلامی – modexir.com

modexir.com
modexir.com

نمایشگاه مجازی و شبکه اجتماعی میزبان طراحان و برند ها و فعالان حوزه مد، پوشاک و سبک زندگی طراحـــــی، تولیـــــد و بـــازاریـــابـی

مداکسیر رسانه تخصصی اطلاع­رسانی، صنعت مد، پوشاک و سبک زندگی است و مجموعه کاملی از ابزارهای حرفه­ای تجارت الکترونیک را برای مخاطبین این صنعت فراهم می­کند. مداکسیر بهترین جا برای مدیریت بازار، فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی است و با استفاده از آن قادر هستید تا به فروش مطلوب دست پیدا کرده و یا سطح فروش خود را افزایش دهید.

مداکسیر با ایجاد فضای تعامل مستقیم، ویژگی­ها و قابلیت­های رؤیایی‌ای برای کسب‌وکارهای صنعت مد، پوشاک و سبک زندگی فراهم کرده است. از طریق مداکسیر به‌راحتی ارتباطات توسعه می‌یابند، اطلاعات ردوبدل می‌شوند و افق بازار‌ها و مشتریان جدید گسترده می­شود. این کاتالوگ شما طراح‌ها، تولیدکنندگان و و فروشندگان صنعت مد، پوشاک و سبک زندگی را با قابلیت­ها و مزایای مداکسیر در حرفه‌تان آشنا می­کند.

ارتباطات Business to Business (B2B)

با یکی از ابعاد مداکسیر به عنوان کتاب مرجع تخصصی صنعت مد، پوشاک و شبک زندگی، خود را فارغ از محدودیت­های جغرافیایی و در سطح ملی به اجزاء زنجیره تولید محصولات در صنعت مد، پوشاک و سبک زندگی  معرفی می کنید. به این ترتیب این اجزاء از امکانات یکدیگر مطلع شده، با هم ارتباط برقرار می­سازند و مبادلات شما با دیگران آغاز می‌گردد.

مرجع ارتباط با مصرف کنندگان

مداکسیر با ابزارهای اطلاع­رسانی و تبلیغاتی متعدد مانند صفحات تخصصی برند و محصولات، طراحان و طرح­ها، رخدادها و پروژه­های هنری، اطلاع­رسانی پیامکی و بازاریابی ایمیلی، بستر ارتباطی و اطلاع‌رسانی هوشمند، هدفمند و تأثیرگذاری برای مشتریان نهایی و استفاده­کنندگان محصولات و تبلیغات فراهم می­کند. در مداکسیر و با استفاده از ابزارهای متعدد، فارغ از محدودیت­های سیستم سنتی، مشتری و مخاطب با گستره محصولات مناسب خود و موردنظر ارائه‌کنندگان آشنا شده و بازارسازی در سطح بسیار هوشمندتر، آسانتر و ارزانتر از رسانه­هی دیگر رخ می­دهد.

بازی سه جانبه – پوشش حوزه نقد

برخلاف شیوه­های دیگر، ارتباط در مداکسیر یک سویه نیست. در شیوه­های سنتی عموماً تولید کننده یا فروشنده محصول خود را تبلیغ می­کند و مصرف کننده فقط مخاطب است. اما در مداکسیر همانطور که شما تولیدکنندگان و فروشندگان محصولات خود را معرفی می­کنید، صاحب‌نظرها و منتقدان هم – به عنوان یکی از اساسی ترین ستون­های صنعت – محصولات عرضه شده را مورد نقد قرار می­دهند. یعنی در مداکسیر درحالی‌که روابط فوق در جریان است، صاحب‌نظرها و منتقدین هم همزمان نظرات خود را به گوش ارائه‌کنندگان و مصرف‌کنندگان می­رسانند و در ارتقا سطح کمی و کیفی این کسب‌وکار جایگاه تأثیرگذار خود را به دست می­آورند.

تبلیغات، بازاریابی و برند سازی اثربخش

تبلیغات مؤثر به برنامه‌ریزی نیاز دارد و برندهای موفق همگی با تکیه بر برنامه تبلیغاتی (Media Plan) سعی می‌کنند تا تبلیغات خود را با تأثیرگذاری بیشتری به مخاطب عرضه کنند. برای مثال مشتری عمده طراحی حرفه‌ای و صنعتی لباس و یا خدمات سری دوزی، مصرف‌کننده و خریدار نهایی نیست و این تجارت­ها بیشتر مورد توجه دیگر فعالین این حوزه – که تولید کنندگان هستند – قرار می‌گیرد و از اصلی ترین شیوه­های تبلیغاتی این حوزه­ها برگذاری نمایشگاه‌های تخصصی است. امّا برگزاری این نمایشگاه‌ها هزینه‌های بسیاری را در بر دارد، شما برای دستیابی به نتیجه مطلوب مجبورید نیروی انسانی قابل توجهی به آنها اختصاص دهید، هزینه نشر کاتالوگ و هزینه‌‌‌‌های جنبی دیگر برای حضور مستمر در این نمایشگاه‌ها بسیار سنگین است و مخاطب هم لازم است از شهر خود به شهر نمایشگاه سفر کند و وقت زیادی به بازدید از آن اختصاص دهد، به این ترتیب تکرار مستمر این نمایشگاه‌ها بسیار دشوار است.

مداکسیر با تمرکز بر حوزه مد، پوشاک و سبک زندگی، به عنوان یک نمایشگاه دائمی رسانه تخصصی تبلیغات شما را فراهم کرده و شیوه‌ای مؤثر برای تبلیغات در اختیار شما قرار می‌دهد که به راحتی و بدون هزینه قادر خواهید بود مستمر و مداوم با مخاطبین خود در ارتباط باشید.

نقطه تمرکز بازار

در یک پاساژ بزرگ معمولا همیشه یکی دو حراج برپاست و همیشه شما چیزهای جدید و جذاب مورد نظر خود را پیدا می­کنید، این باعث می­شود که تعداد مراجعه به یک پاساژ و مال بزرگ اصلاً با حتی موفق­ترین مغازه­های تک محصول یا تک برند قابل مقایسه نیست. مخاطب­های اینترنتی هم کمتر حوصله می­کنند که برای هر کار به یک سایت که صرفاً به یک یا چند برند خاص محدود است مراجعه کنند.

مداکسیر محل فعالیت همه برندهای معتبر است و مخاطب می­داند که همیشه رخدادهای جذاب در آن یافت می­شود.

در مداکسیر تعداد رخدادها و سطح پوشش با هیچ برندی قابل مقایسه نیست. به همین دلیل مخاطب آن را به عنوان مرجع صنعت مد، پوشاک و سبک زندگی مرتب مشاهده می­کند. از این رو صفحات شما در مداکسیر بیشتر از سایت اختصاصیتان دیده شده و موفق­تر هستند.

برندسازی و هویت سازی مستمر

مهمترین چالش سایت ها و تجارت اینترنتی، جذب مخاطب است. مشتری شما حتی اگر به صورت تصادفی، با جستجو و یا با پیگیری انواع تبلیغات (که بسیار هم پرهزینه است) به سایت شما مراجعه کند، بعید است که این مراجعه وی مداوم تکرار شود.

علاقمندان پوشاک، مد و سبک زندگی مرتب از مداکسیر به عنوان شاه‌راه جریان اطلاعات این صنعت بادید می­کنند به همین دلیل حتی مخاطب هایی که با برند شما آشنایی ندارند هم از رخدادها و فعالیت شما مطلع می­شوند و به این صورت در مداکسیر فعالیت صفحات شما دیده می­شود. علاوه بر این مخاطب علاقمند می­تواند صفحات شما را ردگیری (Follow) کند و بعد از آن مداکسیر تک تک رخدادهای صفحات شما را به اطلاع مخاطب خواهد رساند.

اینگونه فعالیت صفحات شما به بهترنی نحو به مخاطبین صنعت مد، پوشاک و سبک زندگی منعکس می­شود و این انعکاس خوراک حیاتی استمرار برندسازی شما را تأمین می­کند.

پرستیژ حرفه ای

فعالیت تبلیغاتی در فضای مجازی – به‌عنوان یک رسانه – لازم است با پرستیژ و تخصصی باشد. سایت­های اینترنتی چندمنظوره مثل سایت­های نشر آگهی – که عموماً رایگان هم هستند – مانند تبلیغ در کانال­های تبلیغ ارزان قیمت و مبتذل (فرهنگ فارسی معین: (مُ تَ ذَ) [ع.] 1 – (اِمف .) در دسترس همگان . 2 – فرومایه ، پیش پا افتاده ، بی ارزش) ماهواره­ای حس عدم اطمینان را به مشتری القا نموده و تأثیر نامطلوبی را ایجاد می­کند. مداکسیر با تمرکز بر حوزه مد، پوشاک و سبک زندگی و برنامه‌ریزی حرفه­ای و تخصصی، یک رسانه هم‌کلام است که صرفاً محتوای مربوط به این صنعت در آن ارائه می­شود. در عین حال، در مداکسیر شما به راحتی قادر خواهید بود تا با استفاده از امکانات و قالب­های از قبل آماده شده، در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه (فقط به عکس­های صنعتی و مناسبی از محصولات خود نیاز دارد) صفحات تبلیغاتی چشم‌نواز و حرفه­ای برای محصولات خود ایجاد کنید. تمرکز بر ظاهر یک وب‎سایت، عملکرد آن و پیام کمپانی به منظور ارائه یک تجربه مثبت به بازدیدکنندگان همگی از امکانات برندسازی آنلاین است که در مداکسیر یکجا فراهم شده است.

به این ترتیب غرفه­های مجازی مداکسیر نه تنها مثل یک شبکه نمایندگی حرفه­ای وسیع بدون مرز در کنار روش‌های سنتی فروش برای شما مشتری جدید ایجاد می­کند، بلکه با کمترین هزینه شما را قادر می­سازد تا تبلیغاتی با پرستیژ برای خود ایجاد کنید.

اطلاع‌رسانی و تبلیغات هوشمند و هدفمند

اگر درست مدیریت کنید، هزینه­های تبلیغاتی شما در فضای مجازی ( اینترنت، پیامک و …) در مقایسه با رسانه­های دیگر، کمتر است. این موضوع باعث می­شود تا بسیاری به ‌اشتباه، تبلیغات را فله­ای به خیل وسیعی از مخاطبین ارسال نمایند. در این شیوه طبیعی است که بیشتر مخاطبینی که این پیام­ها را دریافت می­کنند، اصلا علاقه­ای به تبلیغ شما ندارند و این تبلیغ برای آنها فقط مزاحمتی است که وقتی تعدادش زیاد می­شود، مخاطب را آزرده می­کند. در این صورت این تبلیغات مثل آنچه امروز در عمده تبلیغات پیامکی و کانالهای تلویزیونی ارزان قابل‌مشاهده است، در اکثر مواقع تأثیر منفی می­گذارد.

مداکسیر به شما این امکان را می‌دهد تا اطلاعات خود را به بازه مناسبی از مخاطبینی ارائه کنید که علاقمندی آنها قبلاً سنجیده شده است.

بازچینی صفحات بر اساس علاقمندی مخاطب

در مداکسیر رفتار مخاطب تحلیل می­شود تا سلایق ایشان شناسایی‌شده و اطلاعات متناسب با این سلایق به ایشان ارائه شود.

این موضوع در تمامی حوزه­ها مدنظر قرارگرفته است. بر این اساس، صفحه­های سایت مداکسیر هوشمند است و حتی صفحه اول متناسب با سلایق هر مخاطب، خاص وی و کاملاً منحصربه‌فرد باز چینی، فیلتر و نمایش داده می­شود. به‌این‌ترتیب این سایت سعی دارد تا به هر مراجعه‌کننده یک حس خاص متفاوت را تقدیم نماید.

مداکسیر با ردیابی هوشمند سلایق مشتریان، از اثرات منفی تبلیغات فله­ای می­کاهد و اطمینان حاصل می­کند که اطلاعات و تبلیغات به مخاطب علاقه‌مند ارائه شود تا بیشترین اثربخشی به دست آید و این کار حتی برای حرفه‌ای‌ترین سایت­های مستقل برند­های بزرگ هم تقریباً غیرممکن است.

دریایی از اطلاعات، کاتالوگ محصولات و شرایط خرید

برای مشتری کسب اطلاعات در مورد محصول قبل از انتخاب و خرید بسیار مهم است، چه‌بهتر که این مرحله حتی هزینه‌های زمانی و مکانی هم نداشته باشد. به عنوان یکی از کارکردهای پایه، در مداکسیر مخاطب­های شما (مشتریان، شرکت­های تجاری و همکاران) می­توانند به‌صورت آنلاین، عکس­های حرفه­ای و باکیفیت، بروشورهای خرید و حتی راهنمایی­های نگهداری و استفاده (شستشو، اُتو و …) محصولات شما را دریافت کنند. در این زمینه محدودیتی هم نیست. سایز یک بالاتنه زنانه به سادگی نزدیک به 20 اندازه (کمر، بالاتنه و کارور پشت و جلو و …) از اجزاء بدن را در بردارد یا کت و شلوار مردانه علاوه بر سایز اصلی، فاق، کوپ و مؤلفه­های متعدد دیگری دارد که هر کدام لازم است برای مصرف کننده مناسب باشد. شما حتی در کاتالوگ فروشگاه هم معمولا از جای کافی برخوردار نیستید که بخواهید مثلا همین اطلاعات را چاپ کنید و در مداکسیر این محدودیت برداشته شده است.

بازدید و دسترسی رایگان

در توزیع کاتالوگ مسئله بعدی هزینه نشرو ارسال است که باز در مداکسیر حل شده است. در مداکسیر به عنوان نمایشگاه­تخصصی مد، پوشاک و سبک­زندگی مشتریان بدون نیاز به سفرهای خسته‌کننده شهری و بین‌شهری و با چند کلیک ساده از فروشگاه مجازی شما بازدید کرده و به تمامی اطلاعاتی که شما منتشر می­کنید دسترسی دارند.

دسته­بندی اطلاعات

هر دسته از مخاطبین به بخش خاصی از اطلاعات تجارت نیاز دارند. هرچند ارائه و نشر اطلاعات محصولات یکی از مهم‌ترین و اثرگذارترین گام­های تبلیغات و بازار سازی است، امّا برخلاف تصور خام عده­ای، ارائه تمامی اطلاعات به همه مخاطب را بمباران اطلاعاتی کرده و اثرات منفی در پی دارد. در مداکسیر اطلاعات قابل دسته‌بندی است. اطلاعات محصولات به‌سادگی بر اساس نیاز مخاطبین دسته‌بندی‌شده و درعین‌حالی که حجم بسیار زیاد اطلاعات به مخاطب قابل‌ارائه است، این اطلاعات سردرگم کننده نیست و اطلاعات متناسب خواسته هر مخاطب به دست ایشان رسانده می­شود.

سرویس بدون تعطیلی – 24×7×365

مداکسیر بدون تعطیلی همیشه باز است و می‌تواند سرویس‌ها را در هر زمان در اختیار مشتریان و مخاطبان قرار دهد. این یعنی24 ساعت در روز و 7 روز در هفته و 365 روز در سال.

شما در مداکسیر به محض ورود یک محصول جدید یا هر زمان که برای وقت شما مناسب­تر است، اطلاعات محصول(ات) خود را منتشر کرده و یا به­روزرسانی می­کنید. مداکسیر با استفاده از ابزارهای توسعه­یافته خود بی‌درنگ اطلاعات را به مخاطبین می­رساند و مخاطبین آزادند تا هر زمان به مداکسیر مراجعه کرده و از جزئیات کامل مطلع شده و یا بازخورد مناسب را ارسال نمایند.

جذب مشتریان جدید با موتورهای جستجو

فروش به کمک برند سازی و ارتباطات به حرکت درمی‌آید. نشر اطلاعات در فضای آنلاین به کمک ترافیک موتورهای جستجو، تقویت می‌شود و اثربخشی پیدا می‌کند. برای مشتریان عادی اینترنتی خیلی متداول نیست که آدرس یک سایت خاص را جستجو کنند و آن‌ها به دنبال نتایج پیشنهادی موتورهای جستجو می‌گردند. این در حالی است که دیده شدن در موتورهای جستجو برای یک برند کوچک و نوپا بسیار سخت است. حتی برند­های معتبر هم در بسیاری از موارد توفیق چندانی در این حوزه ندارند. درحالی‌که این موضوع مهم‌ترین مؤلفه موفقیت تجارت در فضای آنلاین است.

در مداکسیر با بهره­گیری از دانش تخصصی پیچیده IT و SEO، تولید و توسعه محتوای اینترنتی و ارائه اطلاعات محصولات برای بهترین اثربخشی و ارائه به موتور­های جستجو بهینه­سازی شده است و به این ترتیب صفحات شما در مداکسیر بیشتر از سایت اختصاصی خودتان در موتورهای جستجو دیده می­شود.

آنالیز اطلاعات

تجارت­های موفق وابسته به سیستم­های بازخورد اطلاعات بازارند. این فکر که من کارم را درست انجام می­دهم بازخورد مشتری برایم مهم نیست سال‌ها است که منسوخ‌شده. در حال حاضر شرکت­های متعددی به‌صورت حرفه­ای و با صرف هزینه­های بسیار سنگین و پس از صرف چند ماه زمان به شما در زمینه­های مختلف مانند آنالیز رفتار مشتریان، قیمت‌ها و نیازهای جدید بازار سرویس می­فروشند. این خدمات هرچند بسیار گران و زمان‌بر است اما آنالیز رفتار مشتری و دریافت بازخورد آن‌قدر حیاتی است که تمامی تجارت­های موفق سنتی از آن استفاده می­کنند.

 مداکسیر به‌عنوان یک ساختار کارآمد اینترنتی، بدون نیاز به‌صرف این هزینه­ها از لحظه نشر هر بخش از اطلاعات و یا به‌محض اعمال هر تغییری در تجارتتان، بازخوردها را دریافت می­کند و بی‌درنگ به شما نمایش می­دهد. به کمک این ساختار شما می‌توانید به‌راحتی میزان اثربخشی سیاست‌های تولید و فروش، کمپین‌های بازاریابی، علایق مشتریان و بازخورد در مورد محصولات جدید را بسنجید و تصمیم‌گیری کنید و شما قادرید با پاسخ مناسب به نیاز‌های مشتریان بر تعدادشان بافزایید.

از آغاز با یک سیستم حرفه­ای

در مداکسیر شما احتیاجی به هزینه‌های مغازه، دکور و … ندارید. فقط ایده خلاقانه شما و محصول منحصربه‌فردتان لازم است تا از طریق این سایت در فضای اینترنت عرضه شود و سپس به فروش برسد. به این ترتیب مداکسیر بسیاری از هزینه­های کمرشکن تجارت­های جدید و Startupهایی چون شما طراحان خلاق جوان یا شما تولیدکنندگان کارآفرین نوپا را به‌صورت چشمگیر و انکارناپذیر کاهش می­دهد.

اما مهم‌تر از همه، با اتکا به دانش فنی غنی، مهندسی حرفه­ای تجربیات موفق بین­المللی و کارشناسان متخصص، امکانات مداکسیر فراتر از سایت­هایی است که حتی با هزینه­های سنگین راه­اندازی می­شوند و شما می­توانید از ابتدا کار را با سیستمی حرفه­ای آغاز نماید که در عین سادگی، عملکردهای توسعه­یافته و پیشرفته را هم تأمین می­کند.

رشد و توسعه‌پذیری

هراندازه که امکانات تولید شما گسترش یابند صفحات شما در مداکسیر هم توسعه پیدا می­کنند و در آینده مانعی برای شما نخواهند بود. مثل این است که هر موقع کار جدیدی را اضافه کنید، مغازه یا گالری شما هم خودبه­خود بزرگتر شود تا همیشه جای مناسب برای کارهای جدید داشته باشید.

با استفاده از مداکسیر، هم ابزارهای فروش و بازاریابی شما از ابتدا حرفه­ای است و هم توسعه فضای تجارت شما بسیار سریع و کم‌هزینه است. به‌این‌ترتیب شما در زمان رشد، لازم نیست نگران افزایش هزینه‌های ملکی و نیروی انسانی بخش فروش باشید و رشد برای شما و تجارت شما بسیار ساده­تر است. به این شیوه در مداکسیر قادر خواهید بود تا سرمایه­تان را برای توسعه زیر‌ساخت‌های تولید ذخیره کنید.

modexir.com
modexir.com