راهکارهای جامع و قابل اتکا ICR

پیشرفت روزافزون صنعت ICT و افزایش ضریب نفوذ آن در سطوح مختلف فعالیت­های جوامع بشری موضوعی

غیرقابل‌انکار است که به‌کارگیری امکاناتِ این دانش را تبدیل به یک ضرورت نموده است . روزافزون استفاده از توانمندی­های دانش انفورماتیک در حوزه شبکه­های رایانه‌ای باعث حذف محدودیت­های مکانی، صرفه‌جویی در زمان، هزینه و تسریع در انجام صحیح فعالیت­ها می­گردد. از این طریق سازمان­ها، مؤسسات و شرکت­ها قادر خواهند بود بهترین خدمات را در حداقل زمان به مخاطبان خود ارائه نمایند و به منظور افزایش میزان رضایتمندی مخاطبان و کسب بیش‌ترین میزان سهم بازار در یک رقابت سالم، در عرصه فن آوری اطلاعات و ارتباطات سرمایه­گذاری نمایند. این امر مستلزم استفاده صحیح و کارآمد از امکانات به‌روز دانش انفورماتیک، منطبق با نیاز کاربران است.

شرکت پرشان تک افزار با تفکر تأمین نیازهای کاربران با استفاده از فناوری روز دنیا و امکانات موجود در کشور، در اواخر سال 1389 پایه­گذاری شد و با تاکید بر اصول مشتری مداری، ارائه خدمات جامع ICT را – منطبق بر سه اصل افزایش کیفیت و افزایش سرعت ارائه خدمات و کاهش هزینه‌ها- به عنوان زمینه فعالیت خود معرفی نمود.

شایان‌ذکر است که تحصیلات علمی، گواهینامه‌های معتبر بین‌المللی و سال­ها تجربیات عملی کارکنان شرکت
 پرشان تک افزار در ارائه خدمات مشاوره، طراحی، نظارت، پیاده­سازی، عیب­یابی و ارتقاء راه­کارهای جامع ICT در سطح پروژه­های بزرگ ملی، نقطه اطمینان و پشتوانه­ای محکم در اجرای پروژه‌های آتی هست.